Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / PRO STUDENTY / Předměty / Humanitní / Tělesná výchova

Daniel Bago je Mistr České republiky ve sportovní gymnastice mužů

Daniel Bago je studentem našeho Gymnázia (třída 4.E), který nám dlouhodobě dělá radost nejen díky jeho kvalitním studijním výsledkům, ale také díky jeho obrovským kvalitám ve sportovní gymnastice. Daniel zaznamenal v poslední době řadu úspěchů, byl zařazen do juniorské reprezentace ČR A ve sportovní gymnastice (tedy mezi 5 nejlepších juniorů ČR, přitom je junior prvním rokem), účastnil se na podzim řady mezinárodních závodů jako Future Cup Linz, nebo Horizon Cup Soluň Řecko a v důležitém závodě pod FIG (mezinárodní gymnastická federace) Olympic Hopes Cup LIBEREC, kde startovali pouze juniorské reprezentace A z celého světa (například Čína), obsadil velmi pěkné 23. místo z 46 účastníků. Vše nakonec korunoval v neděli 1.12.2019 na MČR v nejvyšší třídě VS4 prvním místem a titulem Mistr České republiky ve sportovní gymnastice mužů.

Danielovi tímto moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.