Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / PRO STUDENTY / Předměty / Humanitní / Tělesná výchova

Zlato ze středoškolek ve volejbale

Ve středu 27.11. přebor středních škol českobudějovického okresu ve volejbalu dívek. Naše Gymnázium reprezentovaly dívky z druhé A i S a třetí A i S, tedy napříč vyšším gymnáziem.

Turnaje se zúčastnilo sedm škol a ty byly rozděleny do dvou skupin. Na naše dívky vyšla skupina o třech školách a postupně jsme v ní porazili Gymnázia Jírovcova a Reálné. Vítězství ve skupině nás posunulo do semifinále, kde jsme se utkali s Gymnáziem Biskupským. Výsledek byl sice těsný, ale opět úspěšný. Finále bylo očekáváné, po roce jsme opět bojovali o celkovou výhru s Gymnáziem J.V.Jirsíka. Tento zápas přinesl nejlepší volejbal v celém turnaji a to proto, že za obě školy nastoupily výborné volejbalistky, které se tomuto sportu věnují ve svém volném čase. Průběh byl sice opět vyrovnaný, ale v obou setech byly nakonec lepší studentky Gymnázia Česká, které si zaslouženě z turnaje odnesly zlaté medaile a postoupily do krajského kola.