Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / STUDIUM / Sportovní gymnázium / Moderní gymnastika

Moderní gymnastky Denisa Hadačová a Natálie Kučerová vybojovaly mistrovské medaile na MČR mistrovské třídy 2018 v Brně

Mistrovstvi ČR mistrovské třídy 2018 se konalo o víkendu v Brně. Gratulace a poděkování  za skvělou reprezentaci klubu a dosažené výsledky patří po zásluze třem moderním gymnastkám SKMG Máj Č.Budějovice Natálii Kučerové, Denise Hadačové a Karolíně Kortánové . Ve čtyřboji volných sestav se při svém prvním mistrovském startu mezi dospělými umístila  Denisa Hadačová  na 4.místě .Předvedla vyrovnaný výkon ve všech sestavách pouze s jednou chybou malého pádu náčiní. Denisa zaujala maximálním pohybovým rozsahem, zvládnutím náročných prvků obtížnosti i svým celkovým výkonnostní vzestupem a svým výkonem si řekla o zařazení do reprezentace jednotlivkyň ČR. Hned za Denisou na 5.místě se umístila další gymnastka Máje  Natálie Kučerová, která nastoupila  po delším zdravotním omezení v posledním období. Natálii patří pochvala za bojovnost a nesmírnou snahu zvládnou náročnou situaci. Rozhodčí zaujala svojí elegancí a její výkon měl v průběhu dvou dnů vzestupnou tendenci. I Natálie po soutěži dostala reprezentační pozvánku do přípravy společné skladby ČR na ME a MS 2018.  6.místo a dosažení vysněné mety startu v mistrovské třídě patří Karolíně Kortánové. Všechny tři gymnastky postoupily ve všech 4 sestavách do nedělního 6ti členného finále.