Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / PRO STUDENTY / Předměty / Humanitní / Tělesná výchova

Lyžařský kurz SkiAmadé / Hüttau 6. - 10. 2. 2023

ODJEZD: 06.02.2023 (PONDĚLÍ) v 07,30 hod z Českých Budějovic – parkoviště Dlouhá louka (naproti stadionu Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity, u bývalé Brány borců, blíže k supermarketu Kaufland) Přistavení autobusu v 07,15 hod.

NÁVRAT: 10.02.2023 (PÁTEK) ve večerních hodinách (cca v 18,30 hod)

DOPRAVA: Na zájezd si s sebou vezměte pouze skladná zavazadla (kufry, sportovní tašky). Před hotelem je možno zastavit k vyložení a naložení zavazadel.

UBYTOVÁNÍ: JOSEF – Hotel for friends; Sonnberg 12, 5511 HÜTTAU; Tel.: 0043 6548 7240

LOŽNÍ PRÁDLO, RUČNÍKY: Cena pobytu zahrnuje pronájem ložního prádla. Ručník si vezměte, prosím, vlastní!

STRAVOVÁNÍ: snídaně: formou bufetu + večeře zpravidla od 18,00 hod; menu / 3 chody + salátový bufet

SKIPASY: Cena zájezdu zahrnuje 4denní skipas Ski Amadé s platností od pondělí 06.02. / 12:30 hod do pátku 10.02. / 12:29 hod (poslední možný průchod turniketem a výjezd lanovkou). Skipasy jsou ve formě vratných magnetických karet. V případě ztráty nelze vystavit náhradní a v daném případě po Vás bude požadována i úhrada kauce 3 € (hodnota karty). Na skipas není potřeba fotografie.

POJIŠTĚNÍ: Cestovní pojištění je zahrnuto v základní ceně zájezdu. Karty pojištěnce obdržíte v autobusu. Více viz příloha.

DOKLADY, KTERÉ JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU: Každý občan České republiky, včetně nezletilých dětí, musí mít při cestách do jiných zemí Evropské unie svůj vlastní cestovní doklad, tedy cestovní pas nebo občanský průkaz.

Je nutné mít s sebou i kartičku pojištění ČR, která je vyžadována při případném lékařském vyšetření. Při návštěvě lékaře musíte mít s sebou pas či OP, Evropský průkaz zdravotního pojištění a kartu cestovního pojištění. Na základě Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče. Tento mechanismus však nepokrývá náklady na převoz, repatriaci pojištěnce do ČR… (je hrazeno Vaším cestovním pojištěním).

POZOR: Děti do věku minimálně 15 let jsou povinny nosit při zimních sportech na rakouských sjezdovkách ochrannou přilbu. Zodpovědnost přitom nesou odpovědné osoby z řad dospělých – rodiče, pedagogický dozor či personál, který nad dětmi na sjezdovkách dozor vykonává.