Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

Adventní čas na České

V pondělí 28. listopadu 2022 jsme zahájili advent na našem gymnáziu. Díky pořízené fotodokumentaci můžeme nahlédnout pod ruce zkušených techniků, jak zavěšují náš elektrifikovaný adventní věnec, který by svou technickou vyspělostí jistě potěšil i Františka Křižíka. Jak snímky dokládají, jednalo se skutečně o filigránskou práci, srovnatelnou snad jen s restaurováním soch Pražského orloje. Díky od přírody výškově vybaveným studentům nemusel být povolán autojeřáb s hydraulickým ramenem. Rádi bychom poděkovali za preciznost našemu novému panu školníku Markovi, ale i našemu původnímu panu školníku Rudovi a také ochotným oktavánům, kteří místo posvačení v bufetu dali přednost asistenci při zavěšení našeho adventního věnce.

Za celý ústav přejeme všem klidný a bezstresový advent!