Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Pišqworky 2017

Dne 8.11 se v naší školní aule sešlo 12 týmů nadšených piškvorkářů. Nejprve nás čekala prezentace, kdy se vysvětlil průběh turnaje a proběhl zápis soutěžících. Naše škola měla zastoupení ze tříd 3.S, 3.A a 7.E. Turnaje se mimo jiné zúčastnily i týmy z Biskupského gymnázia nebo z SOŠ veterinární aj. Po zápisu se soutěžící konečně dočkali, začali jsme hrát. První kolo proběhlo za doprovodu smíchu a strategického šuškání, které se při druhém kole rozplynulo do soustředěného pobrukování a touha zvítězit byla cítit ve vzduchu.

Do již zmíněného druhého kola se úspěšně probojovaly týmy ze 3.A a 7.E. Boj může začít. I přes veškeré vynaložené úsilí našich žáků byli protivnící z Biskupského gymnázia lepší a umístili se tak na prvním a druhém místě. Na třetím a čtvrtém místě se umístily týmy našeho gymnázia.

Děkujeme všem účastníkům a vítězům gratulejeme!