Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O ŠKOLE / Úspěchy studentů a školy

Skvělé výkony našich žáků ve školním kole Pythagoriády

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích po jednotlivých ročnících. Pro každou kategorii bylo připraveno 15 úloh, na jejichž řešení měli žáci k dispozici 60 minut. Za každou správně vyřešenou úlohu získali jeden bod. Ten, kdo získal alespoň 9 bodů, se stal úspěšným řešitelem této soutěže. Gratulujeme k těmto skvělým výsledkům a z každé kategorie uvádíme nejlepší soutěžící.

primě (kategorie Z6) nejlepší řešitelé dosáhli na 12 bodů a umístili se tak na 1. až 9. místě: Petr Černík, Adriana Dědková, Jáchym Doubek, Tomáš Fiala, Přemysl Otakar Chaloupka, Eliška Kocábková, Barbora Kokešová, Martina Kosová a Sára Štěpková.

sekundě (kategorie Z7) byly dva řešitelé na 1. až 2. místě s maximálním bodovým součtem 15 bodů Martin Babka a Jan Beneda, na 3. až 7. místě se shodně se 14 body umístili Lukáš Blecha, Ondřej Bůbal, Jiří Korec, Kristián Mareš a Patrik Tomšů.

tercii (kategorie Z8) zvítězil s maximálním bodovým součtem Tomáš Kučera a na 2. až 3. místě se s 13 body umístili Matěj Kmínek a Václav Marušinec.

kvartě (kategorie Z9) zvítězila Nela Schacherlová s 13 body a na 2. až 3. místě se se ziskem 12 bodů umístili Matěj Klouda a Ondřej Sirotek.

Doufáme, že všichni soutěžící získali nové matematické zkušenosti.