Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Měsíc filmu na školách 2017

Filmový klub Jeden svět na školách gymnázia Česká si opět po velmi velmi krátké době dovoluje pozvat vás, veškeré členy našeho ústavu, to jest jak spolužáky, tak i pány profesory a slečny profesorky, na filmové promítání Příběhy bezpráví – Měsíc filmu na školách 2017! Vše se uskuteční v den převážně oblačný, to je ve středu 15. listopadu 2017 v 16.00 (místo, respektive třída promítání ještě není známa, vše však včas upřesníme). Ano, jsme si vědomi, že v ten samý den v tu samou hodinu, minutu i vteřinu se koná Den s Mensou na České… proto na Vás apeluji: chytří jste všichni moc a moc, nepotřebujete to přeci nikomu dokazovat, ani sami sobě! Přijďte se proto radši podívat na kvalitní dokument a trochu se vzdělat! Nevrdles, Měsíc filmu na školách se jako každý rok týká moderních československých dějin (čti komunismu). Na pořad pro Vás tedy noví pořadatelé připravili promítání filmu Neznámí hrdinové: Šel bych do toho znovu od režisérky Jolany Matějkové, trvající 26 minut. Na projekci dorazí také historik PhDr. Jan Šimánek z filozofické fakulty Jihočeské univerzity jako host na pofilmové debatě!

Přijďte, bude to dobré!

Za pořadatele zve Adam Pláteník, 3.A