Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Výsledky Přijímacích zkoušek nanečisto

Milí žáci, vážení rodiče,

v přiložených souborech naleznete výsledky přijímacích zkoušek nanečisto, které se konaly na našem gymnáziu v sobotu 22. 1. 2022.

Tabulky jsou rozlišené pro uchazeče o 8-leté studium, 4-leté studium (zde jsou společně uchazeči o obor gymnázium všeobecné čtyřleté a gymnázium se sportovní přípravou) a samostatné pořadí pouze uchazečů oboru gymnázium se sportovní přípravou.

V první tabulce naleznete sumární výsledky a celkové pořadí podle dosažených výsledků z obou předmětů.

Ve druhé tabulce jsou žáci seřazeni podle výsledků v českém jazyce, ve třetí tabulce v matematice.

Chtěl bych všem poděkovat za Vaši účast na těchto zkouškách. Gratulujeme těm, kteří dosáhli výborných výsledků. Vy, kteří jste tentokrát nepatřili mezi nejlepší, nevěšte hlavu. Tyto výsledky mohou napomoci v další přípravě na dubnové termíny přijímacích zkoušek. Také proto jsme pro Vás vytvořili zvlášť tabulku s pořadím z výsledků za český jazyk a z matematiky. Z naší zkušenosti můžeme potvrdit častý jev, kdy se jeden den některým uchazečům přijímací testy nepovedou vůbec a hned druhý den jsou naopak výsledky podstatně lepší.

Přejeme vám hodně úspěchů u přijímacích zkoušek.

Antonín Sekyrka