Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O ŠKOLE / Úspěchy studentů a školy

Dobročinná předvánoční aukce

Mistři výtvarného umění z našeho gymnázia si vás dovolují pozvat na předvánoční dobročinnou aukci. Rádi bychom udělali radost svým dílkem a zároveň potěšili výtěžkem z této aukce někoho dalšího.

Každý, kdo si zakoupí v aukci některé dílo, bude mít možnost hlasování (při vyzvednutí samotného díla).

  1. Dětské oddělení českobudějovické nemocnice

  1. Dětské centrum Arpida

  1. Dětské centrum Bazalka

  1. Jiný návrh

8. – 12.12. budou díla vystavena ve 2. a 3. patře školy

14.12. – od 18: 00 – 20:00 proběhne online dražba (na Teamsech)

Odkaz na online dražbu

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NGM5MjdkM2UtYTZjOC00OGRmLWI2OTktZTE4YjBkMjFkOGRk%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22c850f385-122f-4f05-8450-09e15f559e5a%22%2c%22Oid%22%3a%2254f90632-a4d6-477a-9470-10c5dae8f827%22%7d

15. – 17. – budou díla k vyzvednutí v učebně Vv (4.p.)

Díla a jejich cena:

  • Větší formáty A2, A1 (tempera, suchý pastel a koláže) - 100,- Kč
  • Menší formáty A3, A4 (kresby, akvarely, fotografie), Dešťové hole - 50,- Kč
  • Záložky do knihy a originální grafiky - 30,- Kč

Díla k nahlédnutí:

https://sway.office.com/Kja80nQRNTBCKP6g?ref=Link

Doufáme, že účast bude hojná a radost velká.

Kontakt a info: Mgr. Věra Krhounková

Sledujte nás #gymceska

Kontakty

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, 370 21 České Budějovice
IČO: 60075775
ID datové schránky: n3kevuz

telefon:386 356 884
fax:386 356 085

email: mailto:gc@gymceska.cz

Zobrazit všechny kontakty

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout