Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK

Vánoce klepou na dveře a Vy ještě nemáte dárek? Nezoufejte, máme pro Vás skvělou nabídku. Kniha Dekameron BOHEMICA je soubor příběhů našich deseti studentů z druhých ročníků pod vedením Vladislavy Štoudkové. Kniha je ilustrována Elou Pavlovskou-Fialovou z 2.A a Veronikou Piskořovou z 6.E. Ruku k dílu do sestavení knížky přiložil také František Jakub Sklář a Barbora Sekavová z 2.A. Každé příběhy jsou kouzelné a ojedinělé. Jsou ať už o lásce, tak o tragédii. Nahlédněte do fantazie našich studentů a darujte tuto knížku například babičkám, rodičům či přátelům pod stromeček. O plánovaném křestu knihy Vás budeme informovat. Knihu si můžete objednat a následně vyzvednout u paní učitelky Štoudkové za cenu 120 Kč.