Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Učitelé z České v mezinárodním týmu projektu Teachers of English for Future Europe (TEFE)

Ve dnech 19. až 28. září se tři naši vyučující zapojili do projektu pořádaného Filozofickou fakultou Jihočeské univerzity Teachers of English for Future Europe (TEFE). Programu se účastnilo 45 delegátů ze čtyř dalších evropských univerzit složených ze studentů učitelství, školitelů učitelů a pedagogů. Projekt se sice zaměřuje hlavně na výuku angličtiny, ale zajímavý byl i pro naše studenty. V hodinách Mgr. Pavly Figurové, Mgr. Věry Regulové a Mgr. Žanety Jirsové měli možnost poznávat, jak odlišné či podobné jsou zvyky v jiných zemích Evropy - Německu, Polsku, Slovensku a Španělsku.