Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / O ŠKOLE / Úspěchy studentů a školy

Vynikající umístění v krajských kolech Prezentiády

V druhé polovině dubna probíhala online formou krajská kola soutěže v prezentačních dovednostech Prezentiáda. Letos se nám do krajských kol probojovaly hned 4 týmy (3x NG, 1X VG). Každý tým poměřil své schopnosti s devíti dalšími týmy a porotci z nich vybírali jeden tým, který postoupí do finálového kola.

Úkolem každého 2-3 členného týmu bylo vytvořit prezentaci na zadané téma. Na přípravu prezentace a proslovu měli soutěžící několik týdnů. Za nižší gymnázium jsme postavili hned dva týmy z 2.E (Verity ve složení – I. Parkosová, Z. Veselá, M. Piskořová a Bobři z České – Jiří Koptík, Filip Toul) a jeden ze 4.E (DC – L. Veselý, P. Novák). Za vyšší gymnázium nás reprezentovaly předloňské šampionky této soutěže M. Parkosová, A. Ondřichová, J. Placerová jako tým Máj.

Všechny týmy byly bezvadně připravené, předvedly vynikající výkony a ze 4 týmů hned 3 postupují do republikového finále – Máj, Verity a Bobři z České.

Níže si můžete přečíst pohled na výkony našich týmů přímo očima porotců.

Máj - Online kolo 30.4. střední školy - Prezentiáda (prezentiada.cz)

Bobři z České - Online kolo 27.4. základní a střední školy - Prezentiáda (prezentiada.cz)

Verity - Online kolo 27.4. základní a střední školy - Prezentiáda (prezentiada.cz)

Všem našim účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů do finálového kola, které proběhne v červnu.