Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Počty přihlášených uchazečů a další informace o přijímacích zkouškách

Vážení rodiče, milé uchazečky a milí uchazeči,

děkujeme za Váš zájem o studium na našem gymnáziu.

Celkem bylo podáno 140 přihlášek na čtyřleté studium všeobecného gymnázia (předpokládaný počet přijatých uchazečů: 30) a 171 přihlášek na osmileté studium (předpokládaný počet přijatých uchazečů: 30).

Pozvánka k přijímacím zkouškám a další organizační pokyny Vám budou odeslány nejpozději 14 dnů před stanoveným termínem přijímací zkoušky. Termíny jsou určeny na dny od 3. 5. 2021. V dnešní nejisté době však nelze vyloučit i další posunutí termínů ze strany MŠMT, což budeme všichni samozřejmě sledovat.

• Prezence uchazečů bude probíhat v přízemí školy u hlavního schodiště v čase 7.30 – 8.15
  • Vstup do budovy bude branou na školní dvůr z České ulice
  • Na prezenci nezapomeňte vzít s sebou pozvánku k přijímacím zkouškám

Závěrem dovolte, milé uchazečky a milí uchazeči, abych Vám ještě jednou poděkoval za zájem o studium na našem gymnáziu a popřál všem klid pro svědomitou přípravu na přijímací zkoušky, a to především v této nelehké době.

Antonín Sekyrka