Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Speciální výzva redakční rady našeho Magazínu 64!

Chystáme pro Vás speciální číslo, které plánujeme v online verzi – je ekologická a můžete ji mít všude s sebou. Jedinečnost tohoto čísla však nespočívá v jeho technických přednostech, nýbrž v jeho obsahu, který se neobejde bez Vás.

Tohle je výzva pro každého studenta – současného i bývalého, zaměstnance školy i rodiče, kohokoliv, kdo má zájem a chuť podílet se na tomto Speciálním čísle. Můžete napsat jen vzkaz nebo svůj názor, pokud si však troufáte i na něco většího, uvítáme to. Povídka, reportáž, recenze nebo rozhovor? Proč ne!

Byli bychom rádi, kdybychom v tomto „projektu“ našli cestu blíž jeden k druhému, i když jsme teď od sebe tak daleko. Využijme technologii, tu metlu lidstva, pro jednou zase k něčemu dobrému. Zahrajte si s námi na redaktory, pobavte sami sebe i ostatní, vyjádřete se a prezentujte.

• Téma může být zcela vážné nebo zcela nevážné, může reagovat na nastalou situaci nebo vzpomínat na dobu dávno minulou, dokonce můžete popustit uzdu fantazii a zavzpomínat si pozadu (tedy rozletět se do budoucnosti).
  • Autora bychom rádi uvedli, po individuální dohodě lze ale udělat výjimku.
  • Práce prosím zasílejte v docu nebo jiném editovatelném formátu (nejjednodušší je asi použití Wordu)
  • Maximální rozsah je 2000 znaků včetně mezer.
  • Své příspěvky zasílejte na mkubalova26@student.gymceska.cz a to nejpozději do 26.3. 2020 23:59

Děkujeme všem, kteří se budou chtít zapojit a doufáme, že naše iniciativa nezanikne. Těšíme se na Vás ve Speciálním čísle!

Projekt Speciální číslo (prostě čísla)

PS: Nemusí se jednat jen o texty, rádi uvítáme i fotografie, komiksy, obrázky a další podobné příspěvky.