Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / PRO STUDENTY / Předměty / Přírodovědné / Informatika

Prezentace školy na EduDay v estonském Tallinu

V druhém prosincovém týdnu se v estonském Tallinu konalo setkání všech Microsoft Showcase Schools z celé Evropy. Naše škola je jako jedna ze tří v celé České republice do tohoto programu zapojena. A tak všichni tři zástupci vyrazili do Tallinu představit ostatním školám pokroky v digitální transformaci a naopak se inspirovat od jiných ukázkových škol.

Během dvou dní vystoupila celá řada významných osobností. Mezi nimi byli například Anthony Salcito, viceprezident společnosti Microsoft pro oblast vzdělávání, nebo estonská ministryně školství Mailis Reps.

Naši školu zastupoval učitel IVT Miroslav Kotlas, koordinátor celého projektu s Microsoftem. Ve svém výstupu měl možnost ukázat reálné příklady z naší školy.