Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Digitální transformace na České

Naše škola byla v roce 2016 vybrána do programu Microsoft Showcase School. V tomto výběrovém programu jsou pouze tři školy z celé ČR. Čestné místo v tomto programu jsme si zasloužili díky inovativnímu používání technologií nejen ve výuce, ale i při samotném chodu školy.

Definice takové školy z pohledu Microsoftu je: Microsoft Showcase Schools je náš výběrový program pro školy, které mají za sebou proces digitální transformace a zapojují do běžné výuky nástroje a technologie jako jsou Office 365 Education, OneNote, Skype, Sway, Azure a Minecraft. Showcase Schools jsou inspirací pro ostatní, ukazují jim cestu, jakou se vydat, aby byla digitální transformace úspěšná a propagují sebe a svou činnost na různých lokálních akcích.

Více viz: https://www.microsoft.com/en-us/education/school-leaders/showcase-schools

A právě díky těmto aktivitám si nás Microsoft vybral a natočil o našem gymnáziu případovou studii na to, jak využíváme produkty, které obsahuje balíček Microsoft 365. Více se dozvíte v samotném videu.