Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

EDISON 2018

EDISON 2018 aneb Proč bychom jezdili do světa, když celý svět může přijet do České!

V posledním záříjovém týdnu se celá naše škola opět pustila do mezinárodního projektu Edison. Návštěvy z různých zemí světa se u nás objevily už v předešlých letech a tak jsme tentokrát s nadšením přivítali stážisty z Jemenu, Pákistánu, Arménie, Rumunska, Indie a Gruzie. Celý týden jsme usilovně pracovali na tom, aby si celou akci co nejvíce užily obě strany. Naše hodiny byly plné informací o exotických zemích, my jsme se naopak v čase výuky i na různých dobrovolných odpoledních akcích snažili cizincům co nejvíce přiblížit naši zemi, kulturu a zvyky – to vše samozřejmě v anglickém jazyce. Ve čtvrtek jsme vše završili již tradiční akcí Global Village. Ta se rovněž vydařila, nemluvě o krásném venkovním prostoru školního dvora za slunného dne, za podpory nadšených studentů, kteří napekli a navařili, poskytli pěvecký a hudební background, i za přátelské spolupráce angličtinářů s neangličtináři. Takže na shledanou… a kdo že přijede příště?