Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Opět úspěch v přespolním běhu!

Dne 12. 10. 2017 se konalo krajské kolo přespolního běhu v Jindřichově Hradci. Naše gymnázium mělo zástupce ve všech kategoriích. I přes skvělé výkony studentů se do celorepublikového kola nepodařilo žádné ze skupin postoupit. Měli jsme silné soupeře z Vimperku - lyžaři, Tábora a Jindřichova Hradce - orientační běžci. Dívky nižšího i vyššího gymnázia vybojovaly 2. místo. V kategorii nižších gymnázií skončili chlapci na 5. místě a 3. místo si zasloužili chlapci v kategorii vyšších gymnázií. Nejvíce zazářil Matyáš Jánský z 2. S, který doběhl druhý ve své kategorii. Všichni jsou se svými výkony spokojeni. Děkujeme paní R. Křížové a panu J. Dvořákovi za podporu.