Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Nováčci mezi námi

Začátek letošního školního roku byl pro téměř 100 našich studentů zásadní. Nastoupili totiž do prvních ročníků naší školy. Aby začátek nebyl pro ně tak těžký, byl pro ně a jejich třídní učitele připraven adaptační kurz. Na dva dny odjela 1. E, 1. A a 1. S  do Doubí u Třeboně.  Program byl vyplněn nejen seznamovacími hrami, ale také spoustou sportovních aktivit, soutěžemi a aktivitami, které podporují týmového ducha a spolupráci. Některé z nich byly určeny pro smíšené týmy tříd 1. E, 1. A a 1. S, a tak studenti měli šanci poznat nejen spolužáky ve své nové třídě, ale i některé z ostatních ročníků. Adapťák určitě splnil svůj účel a v pátek 7. září se šlo našim nováčkům do školy jistě lépe a snáze, protože „už se skamarádili“, jak několikrát zaznělo v 1. E☺.