Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Archiv aktualit

Přijímací zkoušky nanečisto 27. 1. 2018 -VÝSLEDKY

Milí žáci, vážení rodiče,
v přiložených souborech naleznete výsledky přijímacích zkoušek nanečisto, které se konaly na našem gymnáziu v sobotu 27. 1. 2018. Při shodném počtu bodů rozhodoval vyšší dosažený výsledek z matematiky.

Chtěl bych všem poděkovat za Vaši účast na těchto zkouškách. Gratulujeme těm, kteří dosáhli výborných výsledků. Vy, kteří jste tentokrát nepatřili mezi nejlepší, nevěšte hlavu. Tyto výsledky mohou napomoci všem v jejich další přípravě na dubnové termíny přijímacích zkoušek. Z naší zkušenosti můžeme potvrdit častý jev, kdy se jeden den některým uchazečům přijímací testy nepovedou vůbec a hned druhý den jsou naopak vynikající.

Na závěr všechny zveme na rozbor jednotlivých úloh z obou předmětů, který se uskuteční na našem gymnáziu v pátek 16. 2. 2018 v čase od 16.45 do 18.00 hodin. Následovat bude od 18 hodin 4. ročník Noci mladých vědců a umělců, na jehož program Vás rovněž srdečně zveme. Chybět nebude ani drobné občerstvení.
Předběžný program naleznete zhruba kolem 10. února na našem webu.

Chtěli bychom rovněž velice poděkovat za to, jak jste svou vstřícností pomohli zdárné organizaci celé akce.

Vzhledem k vyššímu počtu zájemců o přijímací zkoušky nanečisto seděli žáci v lavicích vždy po dvou. Při dubnovém termínu bude skládat zkoušky v každé lavici vždy již pouze jeden žák.

Přejeme všem hodně štěstí u přijímacích zkoušek.

Antonín Sekyrka