Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Archiv aktualit

Divadelní týden v České

Na přelomu školního roku – po maratónu zkoušení a testů před koncem prvního pololetí a než nastane totéž v pololetí druhém – staňme se svědky maratónu jiných, neobyčejných událostí. V běžných vyučovacích hodinách se tyto dovednosti neprocvičují, umělecká tvořivost však přesto bujně vzkvétá.

Dva divadelní soubory školy vás zvou na premiéry svých inscenací roku 2018:

V pondělí 29. ledna a ve středu 31. ledna od 18.00 hod. v aule Gymnázia, Česká 64, se konají dvě představení Divadla poezie – Rilke! Námětem je básnická próza Píseň o lásce a smrti korneta Kryštofa Rilke význačného německy píšícího básníka Rainera Maria Rilke.

Od čtvrtka 1. do soboty 3. února od 19.00 hod. v Malém divadle v Hradební ulici se konají tři představení Divadelního kroužku – nastudování hry bratří Čapků Ze života hmyzu. Více najdete na www.divadloceska.4fan.cz. Lístky jsou již v prodeji.

Zveme srdečně příznivce divadelního umění, nadšení a tvořivosti, přátele a rodiče našich mladých herců – přijďte se nejen podívat, ale i prožít, neodejdete zklamáni.