Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / PRO STUDENTY / Předměty / Přírodovědné / Informatika

Jakub Švojgr třetí na republikovém finále KoduCupu

Ve čtvrtek 21. 12. 2017 proběhlo v prostorách Univerzity Pardubice slavnostní finále druhého ročníku českého KoduCupu. Ve finále spolu poměřilo síly v Kodu Game Lab 40 mladých programátorek a programátorů, kteří na místě řešili zadané finálové úkoly. V této velké konkurenci dosáhl vynikajícího výsledku Jakub Švojgr z tercie. Po loňském druhém místě skončil letos opět na bedně a obsadil krásné třetí místo, za což si odnesl luxusní set klávesnice a myši. Jakub opět ukázal, že nám na škole roste vynikající programátor. Vždyť i porotci museli uznat, že rozdíl mezi prvními čtyřmi účastníky byly naprosto minimální a rozhodovaly jen drobné detaily. Třeba příští rok doplní Kuba i poslední chybějící příčku a odvezeme si z Pardubic kromě perníku i první místo.