Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Charitativní maturitní projekt třídy 4.S

Dražba, kterou maturanti Gymnázia Česká uspořádali v pátek dne 15. 12. 2017 v DK Metropol v Českých Budějovicích v rámci svého velkolepého maturitního plesu, vynesla pro nadaci Ovečka neuvěřitelných 29.500,- Kč. Vydražená částka jde na pomoc dětem s Downovým syndromem, a to v plné výši.

Hlavní cenou byl podepsaný dres fotbalisty Pavla Nedvěda, který byl vydražen v neuvěřitelně vysoké částce 17.000,- Kč. Suvenýry od bývalého studenta našeho gymnázia fotbalisty AC Sparta Praha Davida Lafaty se vyšplhaly také vysoko, 10.000,- Kč a za kopačky, podepsané Milanem Barošem, byla vydražena částka 2.500,- Kč

Byl to ale teprve začátek charitativní sbírky pro nadaci Ovečka, která má sídlo v Českých Budějovicích. Nadaci zastupuje paní Jana Jarošová, která se se svou dcerou osobně dražby zúčastnila. Maturitním plesem to všechno rozhodně ještě NESKONČILO!

Charitativní projekt třídy 4. S bude nyní pokračovat internetovou aukcí. Zde bude mít příležitost přispět na dobrou věc i širší veřejnost. A co bude dále v dražební nabídce? Budeme dražit podepsané dresy hráči SK Dynama České Budějovice, VC Jihostroje České Budějovice, ČEZ Motoru České Budějovice a suvenýry poslané a podepsané hokejistou Martinem Hanzalem.

Třída 4. S ze srdce všem děkuje za aktivní účast na tomto projektu. Nebrání se ani další výzvě.  Kdokoliv, kdo má srdíčko na pravém místě a chce udělat také dobrou věc, může pomoci sám svým dobrovolným příspěvkem. Veškerý výtěžek poputuje na vylepšení péče pro děti s Downovým syndromem. Tyto děti potřebují kromě finanční pomoci i naši lásku. Podporu a pokoru si rozhodně zaslouží.

OVEČKA o.p.s. se sídlem v Českých Budějovicích, Plachého 25, PSČ 370 01

IČO: 260 69 181

Číslo účtu: 51 – 895 228 0237/0100 vedeného u Komerční banky, pobočka České Budějovice

Daniel Kočer 4. S