Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Den Země 26. 4. na České

Již více než před měsícem proběhl na naší škole Den Země, který organizovali žáci kvinty ve spolupráci s paní učitelkou Kovaříkovou. Program byl určen pro žáky nižšího gymnázia a byl skutečně nabitý! Ve čtyřech blocích se vyrábělo, sportovalo, a k vyslechnutí byly i zajímavé přednášky o udržitelnosti a textilním průmyslu, které, doufáme, něco nového i naučily.

Den Země přinesl na naší školu i jednu úplnou novinku, které rozhodně můžou využít i ti, kteří se našeho Dne Země neúčastnili. Jedná se o swapovací skříň, kterou najdete v přízemí vedle hlavních schodů. Do skříně můžete věnovat cokoliv, co je funkční a použitelné, ale doma už byste to nevyužili, takže např. oblečení, batoh, deskovou hru, náušnice… Na oplátku si můžete ze skříně vzít něco, co se vám naopak hodí a líbí. Bližší pravidla jsou vypsaná přímo na swapovací skříni, tak se u ní rozhodně zastavte a využijte ji!

FotogaleriePřeskočit fotogalerii