Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Skvělá zpráva

Pondělí 25. března nebylo pro Marušku ze 2.A stejné jako každé jiné. Toho rána vyrazila plna odhodlání do dalšího, tentokrát regionálního, klání v anglické konverzaci kategorie A.

Po výhře v okresním kole byla motivovaná porazit své konkurenty z jiných gymnázií i v krajském kole. A opravdu se jí dařilo, pouhé 2 body ji dělily od zlaté příčky.

Vzhledem k tomu, že je teprve studentkou 2. ročníku věříme, že se jí zdaří probojovat do kraje i v příštím roce a možná bude následovat našeho bývalého studenta, Jendu Maršíka, až do kola ústředního. Anebo se objeví další stejně nadějný talent ve studiu angličtiny na naší škole, který jí hodí rukavici a vyzve na souboj. Necháme se prostě překvapit a budeme se těšit, že i nadále bude naše škola na špici tabulek v konverzačních soutěží v anglickém jazyce.

FotogaleriePřeskočit fotogalerii