Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Ovládli jsme krajská kola Prezentiády

Naše škola může být hrdá na výjimečné úspěchy našich žáků v soutěži Prezentiáda! Na letošním krajském kole se naše studentky z kvarty (Koptíková, Havelcová, Marušáková, Slabová) umístily na 1. a 2. místě v kategorii ZŠ a ovládly tak zcela svou kategorii.

V kategorii středních škol je téměř napodobily jejich spolužačky (Čížková, Hazuková 7.E a Dudáková, Hobzová 2.A), které postupně obsadily 1. a 3. místo. To je opravdu skvělý výsledek!

Všechny čtyři týmy z naší školy postoupily na republikové finále, které se koná v Brně. Tato soutěž zaměřená na prezentační dovednosti je pro naše žáky skvělou příležitostí naučit se, jak přesvědčivě komunikovat a prezentovat své nápady.

Naše týmy pracovaly na krátkých prezentacích na různá témata a jejich úsilí bylo odměněno. Jsme pyšní na jejich dovednosti a tvrdou práci!

Trochu v jejich stínu zůstala jediná naše chlapecká dvojice (Jan Kouba, Jáchym Jaroš 1.A). Ačkoliv se již nevešli na pódiová umístění, patří jim velký dík za velmi kvalitní reprezentaci školy.

Více informací najdete přímo na stránkách Prezenitády:

FotogaleriePřeskočit fotogalerii