Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Republikové finále v programování webových aplikací s naší účastí

V soutěži Tour de App se ukázal tým 1.5 programátora, složený ze členů Pavel Beneda (5.E), Jakub Binter (5.E) a Matěj Kmínek (4.E). Tento tým se probojoval až do grandfinále, které se konalo 22.3. - 24.3. v Brně na FI MU, kde skončil na vynikajícím 15. místě z původních více než 100 týmů. Nutno podotknout, že naši žáci byli jedni z nejmladších v celé soutěži.

Každý člen týmu měl svou specifickou roli, která přispěla k jejich úspěchu. Pavel Beneda se zaměřil hlavně na práci s AI, což bylo klíčové pro vývoj funkcí jejich aplikace. Jakub Binter se jako back-end vývojář staral o to, aby všechny součásti aplikace spolehlivě fungovaly. A konečně, Matěj Kmínek, který jako front-end vývojář zajišťoval, že aplikace byla uživatelsky přívětivá a vizuálně atraktivní.

Tým 1.5 programátora ukázal, že pečlivé rozdělení práce a zaměření na silné stránky jednotlivých členů může vést k významným úspěchům. Jejich výkon v soutěži Tour de App je toho důkazem.

FotogaleriePřeskočit fotogalerii