Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Výsledky studentů z G. Česká na ME 2024

• Tomáš Nechyba 3S             první kolo výhra nad Estoncem, druhé kolo prohra s Portugalcem, který nakonec bral bronz
  • Tadeáš Bína 1S                   první kolo výhra nad závodníkem z Kosova, druhé kolo prohra s Bosňákem
  • Ondřej Bednář (osmileté)    9. místo
  • Daniela Malá 2S                 prohra v prvním kole
  • Marie Príglová 2S               prohra v prvním kole
  • Amálie Haková (osmileté)   vicemistryně Evropy

Na Mistrovství Evropy v karate se česká reprezentantka a studentka osmiletého gymnázia Česká, Amálie Haková vydala na boj o titul s velkou odhodlaností a vášní. Její úsilí a trénink se vyplatily, když se po čtyřech vítězstvích se závodnicemi z Portugalska, Španělska, Řecka a Litvy, probojovala, až do nedělního finále, kde se setkala se silnou soupeřkou z Černé Hory. Finálový souboj, byl plný napětí a dramatických momentů. Přes všechnu snahu, se nakonec musela smířit s pozicí vicemistryně Evropy. Její výkon je potvrzení tvrdé práce a odhodlání, které ji doprovázely po celou cestu na toto mistrovství. Její příběh je inspirací pro všechny, kdo věří v sílu snů a neúnavného úsilí. Amálie Haková se stala nejenom (dva roky po sobě) vicemistryní Evropy, ale i vzorem odhodlání a vytrvalosti pro celou naší karatistickou rodinu.

FotogaleriePřeskočit fotogalerii