Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Zvolili jsme si kandidáta na krále Majálesu!

Příjemnou změnu jsme zažili ve čtvrtek 15. února 2024. Celá škola opustila školní lavice a shromáždila se na našem dvoře. Nejprve nás pan ředitel všechny pozval na páteční Noc mladých vědců, umělců a sportovců a představil nám velice vkusný plakát, který vytvořila studentka Karolína Lojková z 5.E.

Pak již dostali slovo naši kandidáti: Veronika Hejdová, Karel Švejda a Václav Král, aby nás seznámili se svým volebním programem. Zároveň museli podstoupit několik zábavných disciplín, ve kterých získali část bodů. Poté následovalo elektronické hlasování.

Nejvíce bodu nakonec získal septimán Václav Král. Jeho výhodou je, že jako jeden z mála, bez přehánění lze říci jeden z mála na světě, je díky svému příjmení skutečně předurčen pro tuto funkci. Čeká ho ovšem nelehký úkol. Po řadě neúspěšných let by se hodilo získat aspoň nějaké slušné umístění. Vhodné předpoklady rozhodně má: kromě svého přiléhavého jména, za nějž by si zasloužil bodový bonus, oplývá také osobitým humorem, skvělými komunikačními či improvizačními schopnostmi a zahraničními zkušenostmi. Proto lze předpokládat, že tento „Král“ by mohl v budoucnu také kupříkladu snížit následky globálních klimatických změn a přes letní prázdniny zajistit dostavbu jaderných bloků v Dukovanech a Temelíně.

Třídě 7. E děkujeme za kvalitní organizaci této akce a moderátorské dvojici Dosky (Ema Doskočilová) a Rozvory (Štěpán Rozvoral) za kultivované provedení celým programem.

FotogaleriePřeskočit fotogalerii