Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

NEJMLADŠÍ OPĚT MEZI NEJLEPŠÍMI – ANIČKA HAVELCOVÁ V NÁRODNÍM KOLE!

Stále častěji vídáme jména našich mladších a nejmladších žáků na diplomech nejrůznějších oborů.

Anička Havelcová je letos již v tercii, ale velmi dobře o ní víme i z dřívějších let. Nejen že je vždy nezkaleně usměvavá, také velmi výřečná, a to i v cizích jazycích. V soutěži v anglické konverzaci ve školním kole se umístila jako prvá, v okresním kole byla poprvé a také na prvním místě. Stejné to bylo v kole krajském a odtud už její cesta 1. června vedla do národního kola v Praze.

V jazykovém klání v angličtině s třinácti dalšími finalisty z celé republiky získala napoprvé skvělé šesté místo. Máme velkou radost z jejího úspěchu a věříme, že její talent a houževnatost ji dovede k mnoha dalším. Blahopřejeme!