Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

STUDENTI 1.A A 2.S VYRAZILI DO PRAHY DO MUZEA A DIVADLA

Naše exkurze započala v úterý 4. dubna ráno před hlavním nádražím v Českých Budějovicích. V 8:57 nám jel vlak a okolo jedenácté už jsme byli v Praze.

Neváhali jsme a vyrazili do Národního muzea. Tam jsme si zahráli zajímavou hru „Selfie Hunt“ aneb Vyfoť se s předem zadanými exponáty. Přibližně ve dvě hodiny jsme v muzeu skončili a pak byl čas na oběd. Po něm nás čekal v Divadle V Dlouhé doprovodný program k večernímu představení. Ve stínu Romea a Julie jsme ve dvojicích simulovali nevydařené vztahy a vyzkoušeli si, jaké to je čelit předsudkům a bojovat s hendikepy.

Večer bylo na programu samotné divadelní představení Romeo, Julie a tma. Myslím, že ho můžeme všichni vřele doporučit. Pak nezbývalo než vyrazit zpátky na nádraží. Domů jsme se dostali chvíli po půlnoci. I přes krušné ranní vstávání jsme si výlet moc užili. (autorem textu je Eliáš Albrecht)

FotogaleriePřeskočit fotogalerii