Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

POHÁR HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE

Ve středu 29. března se v tělocvičnách ZŠ Oskara Nedbala utkala nejlepší jihočeská gymnázia o Pohár hejtmana jihočeského kraje, Mudr. Martina Kuby.

Soutež ve volejbale smíšených družstev probíhala již od podzimu v okresních kolech, později v krajském turnaji, a teď dospěla do své finálové části. Družstva gymnázií ze Soběslavi, Strakonic, Českého Krumlova a Českých Budějovic sváděla vzájemné zápasy po celý středeční den. Až pozdě odpoledne došlo na finálový souboj mezi naším Gymnáziem Česká a Gymnáziem J. V. Jirsíka. A v něm se naplno projevila kvalita studentů našeho Gymnázia, kteří po zásluze vyhráli a mohli tak přebrat z rukou pana hejtmana cenný pohár pro vítěze! Gymnázium Česká reprezentovali studenti J. Ochozka, V. Kobrle, L. Kvasnička, M. Habada a L. Kraffer. Studentky J. Bambasová, J. Havlíková, K. Železníková, T. Drnková, A. Švecová a A. Fejglová.Všem patří dík za vzornou reprezentaci!