Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

Seminaristé navštívili program FEL ČVUT v Praze

Tento den začal vstáváním okolo 5 ráno. To ale byla nejspíš jediná negativní věc na celém programu. Firma Robert Bosch nám společně s Elektrotechnickou fakultou poskytla náhled do jejich způsobu výuky. Fakulta nám také ukázala a představila jejich programy pro studium a mimoškolní aktivity. To byla například studentská formule, kde samotní studenti mluvili o jejich úspěchu na různých závodech. Dále mohla velice zaujmout zvukotěsná místnost ve které bylo slyšet pouze hučení ve vlastních uších. Mimo programu se stal velmi oblíbeným výtah paternoster, kde jsi nejspíš všichni vyzkoušeli projet půdou.

Na oběd jsme zavítali do místní menzy, kde zrovna byl v nabídce burger. Po obědě program pokračoval až někdy do půl čtvrté. Následně jsme se všichni sešli v učebně, kde bylo ukončení programu a pozvání od firmy Bosch na pokračování tohoto zájezdu do jejich areálu v Českých Budějovicích.