Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY

Turnaj 4 regionů ve fotbale – putovní pohár se vrátil do jižních Čech

4. ročník turnaje, na který své týmy vysílají čtyři partnerské kraje Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský a země Dolní Rakousko, se odehrál v pátek 8. 6. 2018 ve Znojmě. Jihočeský kraj na turnaji reprezentovalo fotbalové družstvo Gymnázia Česká 64, České Budějovice pod vedením trenéra Jana Dvořáka.

Jihočechy potrápil pouze kraj Vysočina, se kterým remizovali. S ostatními soupeři si s přehledem poradili a domů si zaslouženě přivezli krásný putovní pohár. Jihočeský kraj vyhrál turnaj již podruhé, když v prvním ročníku v roce 2015 zvítězil tým Základní školy Grünwaldova České Budějovice.

V letošním roce byl turnaj vyhlášen pro kategorii U16 – U17. Na druhém místě skončil kraj Vysočina, třetí příčka patří kraji Jihomoravskému a čtvrtá zemi Dolní Rakousko. V roce 2019 se turnaj uskuteční v Dolním Rakousku.

Školu reprezentovali: Adam Bůrka, Jakub Skříšovský, Lukáš Fišer, František Mareš, Jan Vítovec, Jakub Hudeček, Václav Cízler, Štěpán Pineau, Matyáš Brabec, Tadeáš Bečvář, Michal Mischnik, Antonín Sypal, Jan Česák.