Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Archiv aktualit

Výsledky přijímacích zkoušek pro šk. rok 2019/2020

Milé uchazečky a milí uchazeči, vážení zákonní zástupci,

v přiložených souborech naleznete Seznam přijatých uchazečů na jednotlivé obory a Pořadí uchazečů podle výsledku hodnocení v přijímacím řízení  na našem gymnáziu.

Další informace:

1)      Postup pro zákonné zástupce v případě přijetí/nepřijetí naleznete zde

2)      Vzor pro případné odvolání na G4, G8 zde (bod č. 11)

3)      Vzor pro případné odvolání na GSP zde (bod č. 14)

V rámci plynulého průběhu přijímacího řízení žádáme zákonné zástupce přijatých uchazečů, aby potvrdili úmysl vzdělávání své dcery/svého syna v gymnáziu odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, a to pokud možno v nejbližším možném termínu, tzn. v prac. dnech po zveřejnění výsledků od 7.30 – 15.30 hodin.

Zápisový lístek se musí odevzdat do 10 pracovních dnů od oznámení rozhodnutí. Zápisový lístek může uchazeč uplatnit jen jednou; to neplatí v případě, že uchazeč chce uplatnit zápisový lístek na škole, kde byl přijat na základě odvolání.

Děkujeme Vám předem za pochopení, tímto vstřícným přístupem umožníte operativní a rychlou nabídku možných uvolněných míst ke studiu pro ostatní uchazeče (podle pořadí ve výsledkové listině).

Antonín Sekyrka