Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Archiv aktualit

Den otevřených dveří se na České nadmíru vydařil!

Kdo měl dojem, že mu vánoční svátky propluly mezi prsty a po nich nastalo období šedi do doby, než se přiblíží k branám Velikonoc, mohl si spravit náladu v úterý 9. ledna 2018 na gymnáziu Česká. To se uskutečnil tradiční Den otevřených dveří, který byl výjimečný nebývalou návštěvností. Mnoho hostů z řad rodičů a jejich dětí se přišlo seznámit s nabízenými učebními programy našeho gymnázia, podmínkami přijímacího řízení či s nabídkou přijímaček nanečisto. Kromě toho si mnozí prohlédli zrenovované učebny, moderní laboratoře, nové pomůcky pro výuku, nekončící množství prezentací, projektů a výtvorů našich tvořivých studentů.

Kdo byl hodně unaven, načerpal nových sil v třídě s bohatým občerstvením či se pobavil skvěle zahranými minutovými hrami studenty z divadelního kroužku nebo se zaposlouchal do koncertu školního sboru. Pokud však někdo nestihl navštívit DOD, nemusí propadat zoufalosti.

Vždyť již 16. února 2018 se koná NOC MLADÝCH VĚDCŮ A UMĚLCŮ. Přijďte a nebudete litovat!