Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2023 - 2024

Prezentace z DOD a další informace

Vážení rodiče, milí žáci,

děkujeme za vaši návštěvu Dne otevřených dveří na České. Připojujeme prezentaci ze setkání ředitele školy s rodiči.

Na základě některých dotazů upřesňujeme, že Přijímací zkoušky NANEČISTO II. (PZN II) se uskuteční v pátek 16. 2. 2024 od 15.45, jako testy bude použita varianta Cermat 2018, 1. termín. Doporučujeme tedy v případě zájmu o účast tyto testy zatím vynechat.

Další informace k PZN II naleznete níže.

Zároveň budeme velice rádi za vaši zpětnou vazbu z DOD (materiál ve žlutých nebo modrých deskách).

Těšíme se na další setkávání s vámi a přejeme vám hodně úspěchů.

Antonín Sekyrka

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO II

• Termín:                              pátek 16. 2. 2024
  • Kde:                                    budova gymnázia: České Budějovice, Česká 64
  • Vchod do budovy:           kovovou branou z České ulice přes školní dvůr

• Prezence:                          15.30-15.50: přízemí školy (G4), I. patro (G8)
  • Testy:                                 Čj a M od CERMATu

Český jazyk:                     60 minut

Matematika:                    70 minut

• Čas zahájení:                    16.00
  • Ukončení:                         18.30
  • Online přihláška:       web, sekce: PRO UCHAZEČE, bude zpřístupněna na našem webu od  22. 1. 2024 do 14. 2. 2024
  • Cena:                                  299 Kč, platba převodem
  • Číslo účtu:  3121 12 693/0300

variabilní symbol: jméno a příjmení účastníka testu

Potvrzení o platbě nezasíláme, zkontrolujte si, prosím, úhradu (např. ve Vašem e-výpisu).

• Termín odeslání přihlášky a uhrazení poplatku: nejpozději do 14. 2. 2024
  • ŽÁCI, KTEŘÍ ZÍSKALI NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DÁRKOVÝ POUKAZ, MAJÍ ÚČAST ZDARMA, VYPLNÍ DO PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE ČÍSLO POUKAZU.
  • Psací potřeby: povolená pouze propiska, nesmí propíjet, nesmí být gumovatelná, nesmí psát slabě, rýsovací potřeby na matematiku
  • Nepovolené pomůcky: mobilní telefony, chytré hodinky, kalkulačky apod.
  • Výsledky budou zveřejněny na webu školy pod přiděleným registračním číslem

Přijímací zkoušky nanečisto simulují reálné přijímací zkoušky (stejný čas na jednotlivé testy, seznámení s prostředím školy a s celkovou organizací zkoušek).

Ve výsledkové listině získají žáci (v anonymizované podobě pod přiděleným registračním číslem) přehled o dosaženém počtu bodů a svém celkovém pořadí.

Rodiče mají možnost být po celou dobu v budově školy (prohlídka školy, volný přístup k wifi).