Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

DVA VÍTĚZOVÉ ANEB ZLATÁ JÍZDA NAŠICH BIOLOGŮ

Vítězem okresního kola BiO kategorie C se stal student tercie Pavel Meloun. Pavel plynule navázal na vítězství v loňském roce, a to nejen v okresním kole ale i krajském kole Biologické olympiády.
Na pěkném pátém místě skončila další studentka našeho gymnázia tentokrát kvarty Markéta Piskořová, ihned za ní na šestém místě se úspěšnou řešitelkou stala kvartánka Andrea Vavreková.
V soutěžním poli se neztratili ani nováčci. Terciánky Karolína Slabová (11. místo – úspěšný řešitel)
Anna Fraňková (14. místo– úspěšný řešitel), obě letos soutěžily poprvé.

Také v okresním kole Biologické olympiády kategorie D máme vítěze Lukáše Blechu, studenta sekundy, který i v letošním roce navázal na skvělé umístění z loňského roku a poskočil o jednu příčku výše. Další krásné umístění v této kategorii získal benjamínek z primy Jakub Vitovský (14. místo).

Všem studentům děkujeme za vynikající reprezentaci našeho gymnázia.
Pavlovi Melounovi, Lukáši Blechovi, Markétě Piskořové a Andree Vavrekové gratulujeme k postupu do krajského kola a těšíme se na další skvělé výsledky.