Telefon 386 356 884
Velikost písma

Cesta k této kategorii: Úvodní stránka / AKTUALITY / Školní rok 2022 - 2023

Vánoční turnaj v přehazované a fotbalu

Zázraky se dějí a zdá se, že to platí i o zdánlivě nekonečné pandemii. Po téměř třech letech se podařilo obnovit tradiční akce spojené se svátky klidu a míru a mezi nimi i vánoční turnaj v přehazované a fotbalu. Akce se týkala pouze nižších ročníků gymnázia, tedy primy, sekundy, tercie a kvarty. To však znamenalo, že všechny čtyři třídy se turnaje zúčastnily poprvé, jelikož se akce pořádala po opravdu dlouhé době. Turnaj proběhl 21.12.2022 a sportovní duch gymnázia se zasloužil o hojný počet natěšených soutěžících.

Zápasy v přehazované byly vyrovnané a vždy až do poslední chvíle napínavé, všechny týmy se o výhru praly a byly jí na dosah. Do finále se ale mohou dostat pouze dva nejlepší, letos se jednalo o tým tercie a kvarty. Vítězem zápasu, který byl po celou dobu velice vyrovnaný, se nakonec stala tercie.

Ve fotbale si zlatou medaili bez diskuse zasloužila tercie. Souboj o druhé místo již byl také napínavý a svou perfektní hrou ho vyhrála třída sekunda.

Jsme všichni velice vděční za tuto možnost a doufáme, že se z této akce opět stane neopomenutelná vánoční tradice. Děkujeme všem učitelům, kteří se zasloužili o organizaci akce, a také našim třídním učitelům, kteří nás přišli na turnaj podpořit, a přejeme hodně štěstí do nového roku!